Operator maszyn produkcyjnych

Zadania:

  • przygotowanie i korygowanie ustawień maszyny;
  • czytanie rysunku technicznego;
  • kontrola jakościowa w toku produkcji;
  • wstrzymywanie produkcji w przypadku zauważenia niezgodności i odstępstw;
  • praca w systemie zmianowym;
  • transport żurawikiem, wózkiem widłowym.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (techniczne);
  • praktyka zawodowa w firmie produkcyjnej;
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz żurawik i suwnice;
  • dobra znajomość rysunku technicznego.

Ale jeśli nie spełniasz tych wymagań, a zależy Ci na dobrej, stabilnej i rozwojowej pracy - zgłoś się do nas! Chętnie porozmawiamy.

Oferujemy: pracę w stabilnej firmie o wysokich standardach działania; możliwość zdobywania doświadczenia w pracy na różnych maszynach; rozwój w firmie, w tym zdobycie uprawnień; wynagrodzenie miesięczne plus premie – płacone terminowo.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o dostarczenie do działu kadr lub przesłanie dokumentów na adres FTO.office@frauenthal-automotive.com wraz z podaniem w tytule nr. ref: 2017/UP.

Prosimy o dopisanie oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę Frauenthal Automotive Toruń Sp. z o.o z siedzibą w Toruniu przy ulicy Na Zapleczu 25 w zakresie obecnego jak i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zostałem poinformowany o prawie wglądu, zmianie czy usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne acz konieczne do rozpatrzenia cv.”

Zapytanie o pracę

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wypełnienie poniższego formularza.

Wybierz plik