Technolog / Process Engineer

Zadania:

Analiza wykonalności wyrobu, dobór metody produkcji
Wsparcie działu sprzedaży w opracowywaniu zapytań ofertowych
Tworzenie koncepcji i projektowanie przebiegu procesu produkcyjnego
Projektowanie i wdrażanie narzędzi i przyrządów
Opracowanie i nadzór nad dokumentacją: Flow chart, FMEA, Control plan, instrukcje, karty technologiczne, karty nastaw itp.
Nadzór nad procesem i wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów technicznych
Inicjowanie, prowadzenie lub udział w działaniach korygujących, zapobiegawczych, ciągłego doskonalenia

Wymagania:

Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe – mechaniczne)
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Znajomość procesów obróbki plastycznej (kucie, wyginanie)
Znajomość jęz. angielskiego na poziomie A2
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Samodzielność, dobra organizacja pracy i dążenie do poszerzania wiedzy

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy w branży automotive (znajomość PPAP, APQP)
Umiejętność obsługi Autodesk Inventor, SAP

Oferujemy: pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, projektowanie technologii elementów złącznych m.in. dla największych producentów samochodów ciężarowych i naczep w Europie, udział w ciekawym i cenionym doświadczeniu wdrażania SAP do organizacji, plan wdrożenia na stanowisko, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w zgranym zespole oraz wynagrodzenie wg regulaminu uzależnione od kompetencji plus do 10 % premii a także benefity pozapłacowe do wyboru.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij CV wraz z podaniem w tytule nr. ref: 2017/DPE na adres a.kostrzewska@frauenthal-automotive.com

Zapytanie o pracę

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wypełnienie poniższego formularza.

Wybierz plik